کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

طراحی سایت در شیراز

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش بلاگ سایت می باشید

طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

دونیک معتبر ترین شرکت طراحی سایت در شیراز

۰۹۳۰۳۵۶۶۰۶۲

۰۹۱۷۴۴۳۰۵۶۲

دونیک معتبر ترین قرارداد های کاری را در اختیار شما قرار میدهد ضمانت ما حسن کار و اعتماد شماست!

طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

به نام خداوند

شاید برایتان جالب توجه باشد طراحی سایت قدرتمند دادسرایار اوسط یکی از بهترین تیم های طراحی و توسعه وب و نرم افزار یعنی تیم خوشنام دونیک بوده است

دونیک در سال های گذشته نشان داده است با یک تیم قوی و با تجربه میتوان دنیای نت را هزاران فرسخ رو به جلو پیش برد در همین پست از تیم قدرتمند دونیک با ریاست مهندس عزیز جناب آقای محمد رضا  کشاورزی که به عنوان برادری عادل و مهربان همراه دادسرایار بوده است کمال تشکر را داریم.

تیم دونیک کیفیت کار را تضمین میدهد شما میتوانید بهترین سایت ها و نرم افزار ها و اپلیکیشن هارا با تیم دونیک تجربه کنید.

هاست رایگان؟؟

بله هاست شما توسط تیم قدرتمند دونیک تا یک سال به صورت کاملا رایگان ارائه میشود شاید با خود بگویید بله خیلی از شرکت ها هاست رایگان میدهند اما کیفیت کجاست؟؟ باید بگوییم سایت قدرتمند دادسرایار با استفاده از هاست قدرتمند دونیک توانسته سرعت بسیار بالایی را در دنیای مجازی داشته باشد این عامل تمام کاربران دادسرایار را راضی نگاه داشته است!

طراحی سایت ارزان در شیراز

این یک شعار نیست!!!! دونیک بهترین قیمت هارا ارائه میدهد باور ندارید؟؟ میتوانید با ریاست تیم دونیک تماس بگیرید! تا متوجه این موضوع شوید!

دونیک معتبر ترین شرکت طراحی سایت ارزان در شیراز

۰۹۳۰۳۵۶۶۰۶۲

۰۹۱۷۴۴۳۰۵۶۲

دونیک معتبر ترین قرارداد های کاری را در اختیار شما قرار میدهد ضمانت ما حسن کار و اعتماد شماست!

طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

سئو را با دونیک تجربه کنید!

دونیک بهترین سئو کاران را در اختیار دارد و شما میتوانید سئو سایت خود را به دونیک بسپارید!

دونیک ضمانت کمترین قیمت در سئو طراحی سایت و اپلیکیشن را به شما میدهد!

سئو اقداماتی است که ما بایستی انجام دهیم تا گوگل وبسایت مارا بهتر شناسایی کند و در نتیجه جست و جوی خود نمایش دهد دونیک این کار را برای شما به راحتی همه انجام میدهد!

سئو شامل اقداماتی مختلفی است از جمله سرعت سایت که دونیک بهترین سرعت سایت را با توجه به سرور های بسیار قدرتمندش برای شما عزیزان تضمین میکند و چه چیزی بهتر از آن که یک سال سایت شما سرور و هاستی رایگان داشته باشد آن هم با بهترین سرعت!

و صد البته زیبایی با بهترین امکانت که دونیک ارائه میکند و یکی از مواردی که میتواند فروش شما را صد البته بالا ببرد و افزایش دهد این است که ظاهر سایت شما عزیزان بهترین باشد و این باعث میشود که کاربر از سایت شما چیزی را خریداری کند بگذارید برای شما مثال بزنیم آیا شما به دکوراتیو مغازه و فروشگاه خود اهمیت نمیدهید؟ خوب قطعا اهمیت میدهد و اگر شما یک فروشنده با تجربه باشید میدانید که دکوراتیو بسیار زیاد میتوانید روی فروش شما موثر باشد خب دونیک به سلیقه دکوراتیو شما اهمیت میدهد و ضمانت بهترین و زیباترین سایت هارا برای فروشگاه شما و یا …. میدهد! چراکه تیم مجرب دونیک میداند ظاهر سایت بسیار میتواند بر قدرت و اعتبار سایت شما و اعتبار شما بیفزاید!

آیا انتخابی بهتر از دونیک سراغ دارد؟؟ بعید میدانم!! اما اگر برندی را بهتر از ما میشناسید خوشحال میشویم به اطلاع ما برسانید تا بتوانیم خود را بیشتر به شما عزیزان اثبات کنیم!

۱- یک طرح و نقشه راه منطقی برای طراحی و پیاده سازی وب سایت به شکلی که کاربر پس از ورود به وب سایت به راحتی متوجه عمکرد وب سایت و نیز متوجه کاربرد بخش های مختلف آن بشود. داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد در طراحی سایت باعث کاربرپسند بودن و امتیاز بهتر در سئو وب سایت شما خواهد شد.
۲- نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم وب سایت : کاربر در وب سایت شما به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم به جای اینکه کاربر را با لینک های شبیه درباره ما و اطلاعات غیرضروری دیگر کلافه کنیم. مثلا در وب سایت رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعات فعالیت و آدرس رستوران می  گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد.
۳- در طرا حی سایت اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار دهید. هیج چیز بدتر از آن نیست که کاربر در وب سایت شما به دنبال اطلاعات  تماس بگردد. در اطلاعات تماس راه های تماسی را در وب سایت قرار دهید که همیشه به آنها پاسخگو باشید. اگر تلفن خود را هرزگاهی از   دسترس خارج می کنید بهتر است آن را در اطلاعات تماس وب سایت قرار ندهید و فقط از ایمیل استفاده نمایید. حتما از ایمیلی استفاده نمایید    که برای آن دامنه می باشد و از ایمیل gmail یا سایر ایمیل های شخصی به هیچ وجه استفاده نکنید.
۴- در طراحی وب سایت از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای منوها و لینک ها استفاده نمایید. استفاده از نام های مشخص و استاندارد به کاربر وب سایت حرفه ای شما حس خوبی خواهد داد و او را دچار سردرگمی نخواهد کرد. در لینک دهی سعی کنید نوشته لینک مشخص باشد که برای ورود به   کدام صفحه و انجام چه کاری است.
۵- امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای است. در طراحی وب سایت کسب و کارهای مهم به نکات امنیتی بیشتر توجه نمایید.می توانید    با گذاشتن یک گواهی امنیت ssl بر روی وب سایت خود اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید و در نتیجه اعتماد کاربران را به وب سایت حرفه     ای خود افزایش دهید.
 ۶- استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما  خواهند داشت. پس در طراحی وب سایت حرفه ای امکانی را فراهم نمایید که کاربر در صورت تمایل بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه   اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد.
 ۷- نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای می باشد. طراحی شما باید خود را ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق    دهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما استفاده نمایند.
۸- صفحه سوالات متداول را در وب سایت حرفه ای خود حتما قرار دهید. همیشه برای کاربران و مشتریان سوالات متداول وجود دارد که ذهن آنها را مشغول کرده و آنها را دچار استرس می کند. اکثر این سوالات بین کاربران تکراری و مشخص می باشد. این سوالات را گردآوری کنید و برای آنها پاسخ های    مناسب و کوتاه پیدا کرده و در صفحه سوالات متداول وب سایت حرفه ای خود قرار دهید.
۹- برای وب سایت حرفه ای خوب یک میزبان حرفه ای پیدا کنید. حتما به دنبال یک سرویس دهنده میزبانی(هاستینگ) باکیفیت و حرفه ای باشید. در  انتخاب چنین میزبانی به کیفیت سرویس دهی، مدت زمان پاسخگویی به مشکلات و در دسترس بودن توجه زیادی نمایید.
 ۱۰- لطفا از ویژگی های زیر در طراحی وب سایت حرفه ای استفاده نکنید.
     – استفاده از موسیقی
     – استفاده از Flash
     – هر چیزی که به صورت خودکار شروع به پخش یا اجرا نماید.
  – اطلاعات اضافه نظیر نوشته، تصویر و فیلم – استفاده از اینها باعث کندی و زیاد شدن مدت زمان بارگذاری صفحه می شود.
۱۰ ویژگی وب سایت حرفه ای را با یکدیگر بررسی نمودیم. حالا می توانید با رعایت نکات بالا در طراحی وب سایت های خود، وب سایت حرفه ای تولید نمایید و میزان رضایت کاربران و مشتریان وب سایت خود را افزایش دهید.

منبع 

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد