کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

مطالبه وجه سوال توسط : مهدی .

اینجانب با فرد پیمانکاری قرارداد بسته ام که یکسری کارهای مربوط به منزل را انجام دهد ( کابینت و ....) در حال حاضر ایشان کار را انجام داده ولی کار دارای ایراداتی است بنده به ایشان اعلام کرده ام که رفع ایراد نموده و کار را تحویل اینجانب دهد اما ایشان به خواسته من توجهی ندارد و می گوید کار من ایراد ندارد لازم به ذکر است که براساس قرارداد فی مابین که کل مبلغ قراداد 16250000بوده و بنده 14500000تومان را پرداخت کرده ام و تنها 1750000 تومان باقی مانده است که نزد من باقی مانده است  و فرد مورد نظر می گوید از من شکایت می کند در حالی که بنده به ایشان اعلام داشته ام که کار ایراد( هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ فنی ) دارد و شما ایراد را مرتفع کن من پرداخت می کنم  لطفا من را راهنمایی کنید

تاریخ و زمان: ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۸

کاربر عزیز برای ارسال پاسخ به پست (پرسش) ها ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود

پاسخ های کاربران به این پست : 1 عدد (تفکیک از آخر به اول)
خداوردی حنیور وکیل پایه یک

دو راه پیش روی شما وجود خواهد داشت. اول آنکه می توانید با اخذ تامین دلیل اقدام به طرح دعوای الزام به انجام تعهد علیه متعهد نمایید. دوم آنکه می توانید ضمن اخذ تامین دلیل هیچ اقدامی انجام ندهید تا طرف مقابل طرح دعوا نماید و بعد شما در دفاع ضمن ارائه دلیل به بیان ایرادات موجود در کار اشاره نمایید.

۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۸
لینک های مرتبط
لینکی موجود نیست