کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

تاریخ مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش مقالات سایت می باشید

تاریخ مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

تاریخ مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری دادسرایار

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود، مصاحبه های آزمون دکتری دانشگاه آزاد بدون آزمون و پردیس های ارس کیش و امارات از تاریخ ۳۰ خرداد تا ۱۷ تیرماه انجام می شود. بر این اساس در متن اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد نوشته شده است:

 به اطلاع تمامی داوطلبان در مصاحبه آزمون دکترای تخصصی سال جاری و دوره بدون آزمون این   مقطع ویژه استعداد های درخشان که در زمان تعیین شده ثبت نام لازم را جهت مصاحبه انجام داده‌اند و نیز  داوطلبانی که در آزمون های اختصاصی واحد های ارس و کیش و امارات ثبت نام نموده اند، می رساند: به منظور اخذ برگه اطلاعات، جهت ورود به جلسه ی مصاحبه  مجازی  دوره دکترا تخصصی این امکان را دارند که از روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه روز شنبه ۲۹ خرداد ماه به آدرس اینترنتیwww.azmoon.org   مراجعه نمایند.

 لازم به ذکر است داوطلبان همزمان با دریافت برنامه‌ها و نرم‌افزارهای  ضروری جهت شرکت در مصاحبه مجازی به وسیله ی سامانه مذکور نسبت به نصب آن اقدام نمایند. نحوه شرکت در مصاحبه و راهنمایی در این زمینه از طریق همین سامانه امکان دریافت خواهد داشت.

 با توجه به این که مصاحبه ی مجازی، جلسه رسمی می باشد ضروری است در مکانی آرام و بی صدا با پوشش مناسب برگزار شود. ضمن آن که برای شرکت در مصاحبه  ی مجازی وجود دوربین وب کم روی سیستم و روشن بودن آن  توأم با میکروفون، طی مدت مصاحبه،   اجباری می باشد.

با هدف پیشگیری از اکوی صدا در مدت مصاحبه پیشنهاد می شود، از هدفون یا هدست در طی مدت مصاحبه استفاده شود.

قابل توجه است مصاحبه مجازی داوطلبان آزمون دکترای تخصصی سال ۱۴۰۰ و دوره بدون آزمون این مقطع خاص استعدادهای درخشان و نیز داوطلبان آزمون تخصصی واحدهای ارس و کیش و امارات، راس ساعت ۸ صبح روز یکشنبه در تاریخ ۳۰ خردادماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه در تاریخ ۱۷ تیرماه ادامه می یابد.

 

image
JM
نویسنده این مطلب

مهدی حنیور

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد