کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

با حمایت دستگاه قضایی شیراز از بیکاری ۴۰ زن سرپرست خانوار جلوگیری شد

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش مقالات سایت می باشید

با حمایت دستگاه قضایی شیراز از بیکاری ۴۰ زن سرپرست خانوار جلوگیری شد

با حمایت دستگاه قضایی شیراز از بیکاری ۴۰ زن سرپرست خانوار جلوگیری شد

به گزارش خبرگزاری دادسرایار

 طی بازدید از یک واحد تولیدی ، رئیس کل دادگستری فارس تصریح کرد: سعی ما بر این است که به واحدهایی که نیاز فوری به حمایت از دستگاه قضایی دارند، به سرعت رسیدگی شده و نسبت به متوقف شدن روند تولیدی آن اقداماتی انجام شود تا از این موضوع جلوگیری به عمل آید. که اتفاقاً در یک مورد از آن از بیکار شدن ۴۰ زن سرپرست خانوار پیشگیری به عمل آمده است.

 سید کاظم موسوی اظهار داشت در سالی که با عنوان  رفع موانع تولید نامگذاری شده است و پیرو سخنان رهبر معظم انقلاب، تلاش دستگاه قضایی بر این بوده است که واحدهایی که نیازمند کمک دستگاه قضایی می باشد، در سریع ترین زمان ممکن مورد ملاحظه و بررسی واقع شوند و از توقف تولید آن ها خودداری گردد.

 ایشان اضافه نمود:  با توجه به این که سوله های تولیدی که مورد بازدید قرار گرفته اند، به بنیاد خیریه کارآفرینان کوثر شیراز وابسته هستند و قبل از این موضوع و این پرونده این سوله ها در ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مورد ملاحظه واقع شده اند، سوله ای که در اختیار بخش تولید  بنیاد خیریه قرار گرفته است، متعلق به اداره کل غله استان بوده که قرارداد آن قبلا به پایان رسیده است. و خیریه  مزبور قبلاً فرصت ۴ ماهه ای به منظور جابه جایی اخذ نموده بود که به سبب مشکلات جابجایی و عدم آمادگی سالن تولیدی جدید با معاونت اداره کل غله استان یک فرصت دو ماهه به منظور اسکان جدید این واحد تولیدی به آن دستگاه داده شد. ضمن آن که رئیس کل دادگستری استان فارس از شهرداری شیراز تقاضا نمود تا در ضمن حمایت و اعطای مجوزهای قانونی به منظور تاسیس سالن تولید، در زمینه ی اجرای زیرساخت و فونداسیون سالن تولید این بنیاد خیریه، حمایت هایی را ارائه کند. لازم به ذکر است که با حضور مستقیم رئیس کل دادگستری استان فارس، به موضوع فوق، از بیکاری ۴۰ زن سرپرست خانوار پیشگیری به عمل آمد.

 

image
JM
نویسنده این مطلب

مهدی حنیور

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد