کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

رهبر انقلاب : در روز انتخابات، میدان دار و صحنه گردان اصلی مرد مند.

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش مقالات سایت می باشید

رهبر انقلاب : در روز انتخابات، میدان دار و صحنه گردان اصلی مرد مند.

رهبر انقلاب : در روز انتخابات، میدان دار و صحنه گردان اصلی مرد مند.

 به گزارش خبرگزاری دادسرایار

حضرت آیت الله خامنه ای امروز جمعه ۲۸ خرداد در ساعت ۷ صبح با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ امام خمینی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت نمودند و رای خود را به صندوق انداختند.

 ایشان در سخنان خود، بعد از رای، روز انتخابات را روز ملت ایران قلمداد کردند و فرمودند : میدان دار و صحنه گردان اصلی در روز انتخابات مردم هستند و با رای خود سرنوشت اساسی کشور را برای سال‌ های بعد رقم می زنند. پس امروز به مردم تعلق دارد.

 رهبر انقلاب اسلامی تصریح نمودند : با توجه به این حقیقت که خرد و عقل انسانی حکم می نماید، همه در این آزمون بزرگ ملی و سراسری شرکت نمایند و دلیل اصلی دعوت مکرر ما برای حضور در انتخابات این است که در درجه نخست خود مردم از این انتخابات سود می کنند و جمهوری اسلامی هم امتیازات بزرگی در زمینه بین المللی کسب می کند. 

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به رای تک تک مردم فرمودند: همه پای صندوق بیایید و رای بدهید و هیچکس نگوید که با یک رای من چیزی عوض نمی شود. زیرا همین یک رای ارای میلیونی را تشکیل می دهد. 

در رای دادن مثل همیشه توصیه کردند و گفتند: هرچه زودتر این تکلیف را انجام دهید بهتر است و با ابراز امیدواری از برکت ولادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام که در جشن انتخابات باعث خیر و برکت باشد، اضافه کردند: از دست اندر کاران انتخابات سپاس گزاری کرده و تاکید می نمایم: کار را به شکل  کامل در سراسر کشور انجام  دهند و به شما خبرنگاران و عکاسان محترم هم سلام و خدا قوت می گویم.

 

image
JM
نویسنده این مطلب

مهدی حنیور

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد