کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اعزامی شهریور ۱۴۰۰

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش مقالات سایت می باشید

زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اعزامی شهریور ۱۴۰۰

زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اعزامی شهریور ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری دادسرایار

متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه  از روز شنبه ۲۲ خرداد تا روز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ مهلت دارند تا درخواست خود را ثبت نمایند.

 بر اساس اعلام اداره کل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضاییه، هم اکنون، تنها مشمولین اعزامی شهریور ماه مجاز به ثبت نام می باشند.

 مشمولینی که مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا را دارا هستند، بر اساس شرایط درج شده، مجوز ثبت نام خواهند داشت و مشمولینی که مدرک تحصیلی حوزوی دارند، مجاز به ثبت نام نیستند به علاوه همه ی استان ها در ثبت نام مجوز دارند. مشمولین دارای مقطع تحصیلی لیسانس به بالا در رشته های حقوق (همه گرایش ها) مدیریت ازجمله دولتی ، اجرایی ، مالی و منابع انسانی، حسا بداری و کامپیوتر (همه گرایش ها) مجاز به ثبت نام هستند.

 واجدین شرایط قادرند در تاریخ معین شده به سامانه ی ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی مراجعه نموده و در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه که نشانی آنwww.gazahrm.ir   می باشد، ثبت نام کنند. در سایت مذکور باید کلیه فیلدهای ثبت نام با دقت تکمیل شود و و سایر مدارک اعلامی یک جا در فایل  pdf  ضمیمه گردد.

 ضرورتا مدارک ضمیمه شده، باید به شکل کامل و شفاف اسکن شده باشد و الا اثر داده نخواهد شد.

 پس از دریافت مجوز مشمولین از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، تا ۲۰ روز پیش از تاریخ اعزام به اطلاع آنان می رسد. در مورد دوره بعدی اعزام مجدداً اطلاع رسانی می شود.

 

image
JM
نویسنده این مطلب

مهدی حنیور

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد