کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

مشاوره حقوقی 24 ساعته آنلاین و فوری {با وکیل پایه یک}

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش مقالات سایت می باشید

مشاوره حقوقی 24 ساعته آنلاین و فوری {با وکیل پایه یک}

مشاوره حقوقی 24 ساعته آنلاین و فوری {با وکیل پایه یک}

مشاوره حقوقی 24 ساعته

به لطف زندگی در دنیای مدرن این امکان فراهم گردیده که در هر نقطه از کشور و حتی جهان ودر24ساعت از شبانه روز که احساس نیاز به خدمات مشاوره پیدا کردید. 

در هر زمان و مکان  با استفاده از راه های ایجاد ارتباط با سایت دادسرایار اعم از تلفن, چت،آنلاین و... با یکی از وکلا و مشاورین مجرب این سایت تماس حاصل نموده و از بهترین خدمات موجود بهره مند گردید. 

مشاوره حقوقی در تمام شبانه روز جهت ایرانیان ساکن خارج از کشور 

مشاوره حقوقی در تمام شبانه روز جهت ایرانیان ساکن خارج از کشور

اشخاص مقیم در ایران و یا حتی هم وطنان عزیزی که در خارج از کشورسکونت دارند می توانند جهت امورات حقوقی خود درداخل ایران, به آسانی و با اعتماد کامل از مشاوران حقوقی ما در همه موضوعات حقوقی مشاوره دریافت نموده و یا در صورت تمایل با انعقاد قرارداد وکالت , بدون احتیاج به حضور فیزیکی, از خدمات وکلای برجسته استفاده نمایند.

لازم به ذکر است جهت پرسش و پاسخ فوری, نیز از کارشناسان حقوقی مجرب امکان پذیر بوده و پس از طرح سوال, پاسخ موضوع در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

پس از برقرای ارتباط و شنیدن مشکل شما و بررسی اسناد ومدارک مربوطه مرحله کمک و ارائه مشاوره جهت سیر مراحل قانونی صورت می پذیرد. از سایر خدمات قابل ارائه در این زمینه, مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل است.

 وکلای مربوطه  به دلیل تجارب فراوان  نسبت به موضوعات حقوقی بهترین مشاوران محسوب می گردند. از مزایای وکلای مشاور نسبت به سایر مشاوران می توان به امکان دفاع از موکلین در جلسات دادگاه اشاره نمود؛ لذا می توان  علاوه بر اخذ مشاوره در صورت تمایل, وکیل خود را نیز انتخاب تا نسبت به پیگیری پرونده شما در مراجع قضایی, اقدامات لازم را انجام دهد. 

برخی از خصوصیات فردی یک مشاور حقوقی غیر حضوری (24ساعته)یا یک وکیل حاذق 

برخی از خصوصیات فردی یک مشاور حقوقی غیر حضوری (24ساعته)یا یک وکیل حاذق

این گونه مشاورین از توان بالای علمی برخورداند و معمولا اکتیو و بسیار پر انرژی بوده, در برخوردها کاملا متین, و به لحاظ شخصیتی انسان هایی اجتماعی هستند.

از سایر خصایص این افراد می توان به آراستگی، شیک پوشی، باوقار  بودن, آرامش و تبسم، مجهز بودن به دانش و منطق قوی و شیوه والای شفاهی و کتبی بیان دانش و منطق، سخنوری، بلاغت، نگارش زیبا و ادیبانه حقوقی نیز برخی از ویژگی های یک مشاور خوب است. 

برخی خصوصیات فردی یک وکیل حاذق نیز آن است که یکنواخت و یک ریز حرف نمیزند، به موقع سخن می گوید و به هنگام,  سکوت می کند. زیبایی شکل و مضمون، پیوند متناسب صورت و محتوا، دریافت ظرایف و دقایق امر، احترام عمیق و واقعی به قاضی و طرف پرونده و وکیل او، ابتدایی ترین تمرین  روزانه هر وکیل است. 

شروع از مؤثرترین نقطه، ضرب آهنگ کلام، تندی و کندی به موقع بیان، گفتار به موقع و سکوت به هنگام, شجاعت و وقار و آرامش و رفتار متعادل، گفتار خوش همراه با آراستگی پوشش و تمیز بودن، بخش عمده تشکیل دهنده ساختار دفاع  توسط یک وکیل حاذق است.تمام این خصوصیات و فراتر از آن در مشاورین و وکلای تیم حقوقی سایت دادسرایار فراهم گردیده است.

اتخاذ تصمیات آنی و فوری توسط  وکیل و مشاور حقوقی 24 ساعته

اتخاذ تصمیات آنی و فوری توسط  وکیل و مشاور حقوقی 24 ساعته

در مسیر دفاع یا مشاوره، مواقعی پیش می آید که وکیل و مشاور حقوقی ناچار از قبول خطر و ریسک معقولانه است, بدین معنا که در موارد اضطرار و درزمانی که شما در شرایط خاصی قراردارید گاها لازم است, مشاور حقوقی راه کارهای آنی را به شما ارائه کرده و شما نیز بدون اتلاف وقت آنها را عمل نمایید.

 لازمه دفاع و مشاوره پیروزمندانه، بررسی همه جانبه، پیش بینی امور حتمی و محتمل، تدبیر و آمادگی و اتخاذ تاکتیک های متناسب با موضوع پرونده است.

 اما چنان که گفته شد لحظاتی فرا می رسد که دفاع موفق از یک پرونده قضایی، مستلزم پذیرش خطر بالا یا به گفته دیگر قبول ریسکاز ناحیه وکیل و مشاور است.

 یک وکیل با سابقه دادگستری، می گوید: مرز بين وكالت و کلاهبرداری، از مو باریکتر استبا توجه به عدم امکان شناخت وکلای مجرب توسط عموم مردم, سایت دادسرایار با بررسی تخصصی, اقدام به شناسایی و جذب وکلا و مشاوران حقوقی مجرب در زمینه های مختلف نموده است. یکی از خدمات سایت مذکور, مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل است.

ویژگی سایتهای حقوقی ارائه دهنده خدمات مشاوره ای به صورت 24ساعته

ویژگی یک سایت حقوقی ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی 24ساعته  تلفنی این است که در این گونه سایتها کلیه عملکرد های مشاورین و وکلای عضوسایت بازخورد گیری شده و امکان بررسی شکایت نیز برای شما موجود است.

در این سایت ها پس از بررسی موضوع پرونده به فرد متخصص ارجاع داده می شوید و سپس رسیدگی قسمت به قسمت پرونده و شنیدن صحبت های شما از طریق حضوری یا غیرحضوری و سپس رویت وبررسی اسناد و مدارک مربوطه در صورت نیاز  آغاز می گردد. و در نهایت   قبل از اینکه مسؤلیت وکالت شما  را قبول نمایند درصد موفقیت در پرونده را به شما اعلام می کنند.   

به خاطر همین حسن صداقت است که  برخی موارد یک موسسه یا وکیل پایه یک دادگستری بعد ازخواندن پرونده  وکالت آن را قبول نمی کند  چون در آغاز می فهمد که پرونده درصد موفقیتش پایین  است.   

متوجه این موضوع می شود که امکان دارد نتواند موکل را به نتیجه ای که می خواهد برساند  بر همین اساس با دادن مشاوره های حقوقی و سایر راه کارهای دیگر او را راهنمایی می کند تا مشکلش راحل کند. 

 به خاطر همین است که می گویند یکی از ویژگی های سایت حقوقی خوب این است که  فقط در فکر گرفتن مبلغ زیاد از موکل  نباشد. و سبب تلف شدن وقت وهزینه های بی مورد نگردد.

ارائه خدمات مشاوره 24 ساعته در موضوعات کارگری و کارفرمایی

ارائه خدمات مشاوره 24 ساعته در موضوعات کارگری و کارفرمایی

روابط حقوقی ناشی از قرارداد کار به لحاظ این که طیف گسترده ای از افراد را شامل می گردد, آن چنان گسترده است که قانونگذار به ناچار مراجع قضایی خاصی را برای آنها در نظر گرفته است. در این میان گاه حق کارگر پایمال گردیده و گاه پیمانکار مدعی می باشد.

 همه این موارد مستلزم آگاهی از قوانین و مقررات اداره کار و تسلط به بخشنامه های مختلف آن است. یکی از انواع خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته رایگان, در سایت های حقوقی معتبر, نسبت به موارد حوزه حقوق کار می باشد.

پیشگیری از اتلاف وقت و هزینه و انرژی از مزایای خدمات حقوقی غیر حضوری می باشد.بسیار واضح است که نخستین ویژگی حقوق کار، حکومت آن بر روابط کارگر و کارفرما است. با الهام از تعریف کارگر در قانون کار، می توان به ویژگی دیگر حقوق کار دست یافت و آن عبارت است ازتبعیت و پیروی کارگر از کارفرما.

به این ترتیب می توان حقوق کار را به این صورت تعریف کرد: حقوق کار مقررات حاکم بر روابط کارگر و کارفرما است به نحوی که انجام کار به وسیله کارگر همراه با تبعیت او از کارفرما می باشد.

ارائه مشاوره حقوقی بدون محدودیت زمانی در خصوص آزادی مشروط

متاسفانه گاه به هر دلیل افرادی خواسته یا ناخواسته متحمل جرایم حبس می گردند.

 با توجه به مضرات زندان برای افراد, قانونگذار به هر طریق ممکن سعی در حبس زدایی داشته که یکی از موارد آزادی مشروط است. که صرفا با اطلاع دقیق از موارد قانونی و مواعد  مربوطه می توان از آن استفاده نمود.در این سایت این امکان فراهم است که به صورت شاوره حقوقی آنلاین, حتی از وسایل ارتباطی درون زندان ها نیز از این خدمات بهره مند گردیده و در صورت شمول با استفاده از نهاد آزادی مشروط به آغوش خانواده وجامعه بازگردید. 

در خصوص آزادی مشروط می توان گفت,آزادی مشروط زندانیان تقریبا تأسیس حقوقی جدیدی است که پیدایش آن مربوط به قرن نوزدهم می باشد. این سیستم ابتدا در قوانین انگلستان تحت عنوان روش تدریجی ایرلندی مورد استفاده قرار گرفت و سپس در فرانسه تحت تأثیر افکار مکتب تحققی، در تاریخ چهارده اوت ۱۸۸۵ مورد تصویب واقع شده و از آن تاریخ به بعد در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار گرفت قانونگذار ایران نیز  به علت مفید و مؤثر بودن این سیستم کیفری، آزادی مشروط را در فصل یازدهم تحت عنوان سقوط مجازات  مطرح نموده که تحت شرایطی قابل استفاده برای محکومین به حبس است.

محدوده های فعالیت سایت های مشاوره حقوقی 24ساعته

محدوده های فعالیت سایت های مشاوره حقوقی 24ساعته

سایت ها و موسسات حقوقی که در تمام ساعات شبانه روز اقدام به خدمات رسانی حقوقی می کنند در  تمام مسائل حقوقی، از پرونده های  کیفری تا طلاق و  مهاجرت، و مشاوره حقوقی املاک شما را راهنمایی می نمایند. 

زیرا آنها با داشتن تحصیلات  وخبره گی درباره  این موضوعات  با بهتر از هر فرد دیگری می‌توانند برای مشکل شما راهی را پیدا کنند  وبا مناسب ترین  قیمت های ممکنه  این خدمات را در خدمت شما قرار دهند.در این راستا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل از خدمات اولیه این قبیل سایت های حقوقی می باشد . 

مشاوره حقوقی در زمینه انعقاد قراردادهای مختلف در بیست و چهار ساعت از شبانه روز

یکی از کارهایی که به صورت متداول امکان دارد در زندگی  زیاد با آن برخورد کنیم, انعقاد قراردادهای حقوقی است. شما در موقع آغاز یک تجارت  یا هر کاری که دونفر  به عنوان شریک در آن دخالت داشته باشند به راهنمایی نیاز دارید و همچنین نوشتن شروط برای  هر دو نفر. 

به همین دلیل شایسته است این کار را زیر نظر موسسات حقوقی بدون هیچ نقصی انجام دهید و با رعایت نکات قانونی در  آن از به وجود آمدن مشکلات مختلف در آینده خودداری نماییم.

مطلب پیشنهادی: مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی بدون محدودیت زمانی در خصوص تنظیم اسناد

تنظیم اسناد مهم مثل وصیت نامه بهتر است بعد از انجام مشاوره های حقوقی تنظیم گردد,  یعنی به اصطلاح  موارد قانونی آن رعایت گردد.

 ثبت وصیت نامه از طریق ثبت رسمی از امتیازات زیادی برخوردار است. یکی از این امتیازات  این است که در موقع تقسیم اموال میان وراث درگیری به وجود نمی‌آید. و استفاده از وکیل پایه یک دادگستری که در آن نظارت دارد  سبب به وجود آمدن اعتماد بیشتری درباره چگونگی تقسیم اموال می گردد. گرفتاری و مسائل حقوقی امکان دارد در هر کاری  به وجود بیاید که این قضییه  امری بدیهی است. 

به خاطر همین خوب است که  در موقع روبرو شدن با موارد حقوقی از تجارب و تخصص وکلای  مناسب بهره‌مند گردیم.  اموری مثل طلاق، مهریه، نفقه، مهاجرت، تقسیم اموال و مخصوصاً پرونده های کیفری موضوعاتی نیستند که بخواهیم  به تنهایی برای حل کردن آنها تلاش کنیم با این اوصاف شما در هر موضوع حقوقی شایسته است  با یک موسسه یا خدمات سایت های حقوقی معتبر  در تماس باشید. 

خدماتی که وکیل های این موسسات و سایت های حقوقی معتبر به شما  ارائه می دهند بازخورد گیری  می شود تا بهترین نتیجه مورد قبول  نصیب شما گردد. بهره مند شدن از مشاوران حقوقی  قبل از انجام هرکاری  واجب و الزامی می باشد.  

با خدماتی که موسسات حقوقی  به مردم می دهند همه ی موارد حقوقی پرونده توسط وکیل پیگیری می شود  تا جایی که می توان  به راحتی به  روال عادی زندگی خود برگشت. 

مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص شلاق تعزیری به صورت 24 ساعته حتی روزهای تعطیل

قانون مجازات اسلامی نسبت به برخی جرایم شلاق تعزیری مشخص نموده است, اما تحت شرایط و با استفاده از برخی مواد قانونی می توان مجازات شلاق را به نوع خفیف تری از مجازات تبدیل کرد.

 مشاورین حقوقی سایت که هم از کانون وکلای دادگستری و هم از کانون مشاوره حقوقی قوه قضائیه هستند  می توانند شما را در این خصوص یاری نمایند. ضمنا در خصوص شلاق تعزیری می تون گفت,  شلاق تعزیری، شلاقی است که در جرایم غیر موجب حد نسبت به مرتکبینی که مرتکب جرایم تعزیری می شوند، از طرف قانونگذار تعیین شده است و میزان آن از مقدار حد می بایست کمتر باشد.

 البته در برخی از جرایم که جنبه تعزیر شرعی را داشته باشد میزان آن می بایست از حداکثر شلاق حدی کمتر باشد؛ مثلا در ماده ۶۳۷ تعزیرات آمده است: (هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبيل يا مضاجعه شوند، به شلاق تعزیری مطابق تبصره ۳ ماده ۱۹ این قانون محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود).

 در تبصره ۳ ماده ۱۹ تأکید شده که شلاق تعزیری بیشتر از هفتاد و چهار ضربه تنها در مورد جرایم منافی عفت موجب تعزیر قابل اعمال است و یکی از مجازاتهای درجه شش تعزیری شلاق از سی و یک تا نود و نه ضربه است. ضمنا در این خصوص قبلا در مواد ۱۲۳ و ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی سال ۱۳۷۰ دو جرم تحت عنوان (برهنه خوابیدن زیر یک پوشش) برای دو مرد که قرابت نسبی با یکدیگر نداشته و یا بدون ضرورت مبادرت به این عمل کرده باشند و همچنین نسبت به دو زن تحت این شرایط، مقنن مجازات شلاق (تا نود و نه) ضربه را تعیین کرده بود که در قانون مجازات اسلامی سال ۹۲ این دو وصف مجرمانه عمل از قانون حذف شده است و اکثر شلاق های مقرر تا هفتاد و چهار ضربه است که میزان آن از حداقل شلاق حدی که در جرم قوادی هفتاد و پنج ضربه مقرر شده، کمتر می باشد.

 چنان که گفته شد این گونه مجازات ها نیز قابل تبدیل و تخفیف هستند که مستلزم مراجعه به مشاورین حقوقی و وکلای متخصص در امور کیفری می باشد.

همچنین شما عزیزان میتوانید با راهنمایی از وکیل در شیراز نیز راه خود را بهتر و مفید تر بیابید

image
JM
نویسنده این مطلب

مهدی حنیور

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد