کاربر گرامی به وب سایت دادسرا یار خوش آمدید | برای استفاده کامل از امکانات سایت عضو یا وارد شوید

وکیل خیانت در امانت در قم|مشاوره تلفنی 24 ساعته فوری و تخصصی

شما در حال مشاهده مطلب مذکور در بخش مقالات سایت می باشید

وکیل خیانت در امانت در قم|مشاوره تلفنی 24 ساعته فوری و تخصصی

وکیل خیانت در امانت در قم|مشاوره تلفنی 24 ساعته فوری و تخصصی

وکیل خیانت در امانت در قم

به نوشته دادسرایار در مقاله وکیل خیانت در امانت در قم

دادسرایار 24 ساعته در خدمت شماست حتی روز های تعطیل

021-91-01-61-52

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در خاتم تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل خیانت در امانت در قم در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

به شخصی که جهت انجام امور مالی و امور اداری یا انجام کاری ، نماینده دیگری می شود ، وکیل گفته می شود .

وکیل حقوقی کیست ؟

به فردی که از طرف موکل اجازه انجام اقداماتی در ارتباط با مسائل حقوقی در مراجع غیر قضایی و قضایی را دارد ، وکیل حقوقی گفته می شود . وکیل حقوقی جهت گرفتن حقوق موکل خود در ارتباط با موضوع مطروح در مراجع غیر قضایی و قضایی بر اساس حدود اختیارات خود وظایفی را انجام می‌دهد و آثار اقدامات وکیل در مراجع غیر قضایی و قضایی بر اساس قانون مدنی ، متوجه موکل او می باشد .

وکیل کیفری کیست ؟

به وکیلی که در اموری که احتیاج به اقامه دعوی کیفری دارد ، مثل خیانت در امانت ، سرقت ،  انتقال مال غیر ، کلاه برداری ، استفاده از سند مجعول و جعل و ... فعالیت می کند ،وکیل کیفری گفته می شود .

وکیل مدنی کیست ؟

به وکیلی که جهت انجام امور سازمانی و امور اداری فرد به عنوان وکیل مشخص می شود و مواردی چون اجاره و رهن و خرید فروش ماشین و خانه را انجام می دهد ، وکیل مدنی گفته می شود .

وکیل پایه یک دادگستری کیست ؟

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیلی است که تحصیلات او در مقطع لیسانس یا مقاطع بالاتر از لیسانس در رشته های فقه ،‌حقوق و مبانی می باشد و در آزمون کانون وکلای دادگستری ، قبول شده است . وکیل پایه یک دادگستری بعد از آن که دوره ی کارآموزی را گذراند ، می تواند پروانه وکالت را بگیرد و به رسیدگی به پرونده ای حقوقی گوناگون بپردازد .

وکیل مع الواسطه کیست ؟

اکر فرد جهت انتخاب وکیل ، دسترسی نداشته باشد ، مانند اشخاصی که خارج از کشور می باشند و یا اشخاصی که در حبس می باشند ، این کار ها را به افراد دیگری می سپارند تا بجای خودش ، فرد دیگری را به عنوان وکیل انتخاب کنند ، به وکیلی که توسط شخص دیگری انتخاب می شود ، وکیل مع الواسطه گفته می شود ، وکیل مع الواسطه به حل محکومیت های مالی و امور جزایی می پردازد .

وکیل معاضدتی کیست ؟

تمامی افراد در جایگاه متهم حق انتخاب وکیل را دارند ، اما‌گاهی افراد به دلیل عدم توانایی مالی ، نمی توانند وکیلی جهت انجام امور خود استفاده کنند ، در برخی از موارد اگر دادگاه تشخیص دهد و با صلاح دید کمیسیون کانون وکلا ، رایگان ، وکیلی برای اون مشخص می کنند تا حق او ضایع نگردد . و آن وکیل به دفاع از حقوق موکل خود بپردازد ‌. به این نوع وکیل ، وکیل معاضدتی گفته می شود .

وکیل انتخابی کیست ؟

یکی از رایج ترین انواع وکالت ، وکیل انتخابی هست . و بدین گونه هست که هر فردی به طور مستقیم و با انتخاب خود ، فردی را به عنوان وکیل انتخاب می کند . و با تنظیم قرارداد وکالت ، به دفاع از حقوق او در مراجع قضایی می پردازد .

وکیل تسخیری کیست ؟

وکیل تسخیری همانند وکیل معاضدتی می باشد ، زمانی که هیچ وکیلی پرونده را قبول نکند ، از بین وکلای دادگستری ، بصورت رایگان وکیلی برای او مشخص می شود که به آن وکیل تسخیری گفته می شود .

وکیل اتفاقی کیست ؟

به شخصی که دارای تحصیلات حقوقی می باشد ، اما شغل او وکالت نیست ، و به طور اتفاقی وکالت خویشاوندان نزدیک خود را قبول می کند ، وکیل اتفاقی می گویند .

وکیل سازمانی کیست ؟

اگر برای کارمندان کشوری و لشکری ، مشکل حقوقی به وجود بیاید ، طبق قانون حمایت از کارمندان از طرف اداره ، وکیلی برای حمایت از آن ها مشخص می شود که به آن ها وکلای سازمانی گفته می شود .

وکیل کاراموز کیست ؟

به فردی که در ازمون وکالت پذیرفته شده است ، و مراحل قانونی را گذرانده است و دو سال پیش یک وکیل به کاراموزی مشغول است ، به وکیل هایی که در دوران کاراموزی به وکالت می پردازند ، وکیل کاراموز گفته می شود .

وکیل ایثارگران کیست ؟

اگر ایثارگران یا افراد بسیجی ، مشکلی برایشان پیش بیاید ، وکیل های قضایی که پروانه خود را از سپاه دفتر حمایت قضایی دریافت کرده اند ، در محاکم قضایی به عنوان وکیل ایثارگران حضور می یابند که به آن ها وکیل حمایتی یا وکیل ایثار گر گفته می شود .

موسسه حقوقی :

موسسه حقوقی یک واحد غیر تجاری می باشد ، که چند وکیل متخصص در مسائل حقوقی جهت انجام فعالیت‌های حقوقی ، آنجا را تاسیس کرده اند ، و مشغول به فعالیت شده اند .‌

وظایف موسسه حقوقی

_ ثبت علائم تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی .

_ گرفتن کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی .

_ تمامی امور ثبتی در اداره ثبت شرکت ها و موسسه های غیر تجاری را انجام می دهند .

_ کلیه سوال های حقوقی را از طریق ایمیل و تلفن پاسخگو هستند .

_ تنظیم قرارداد ، ایفای تعهدات قراردادی ، طرح دعوی در مراجع داوری و دادگستری ، فسخ قرارداد و اخذ تضامین قراردادی از وظایف موسسه حقوقی می باشد .

_ مشاوره دادن در مرحله های مختلف انعقاد قرارداد مانند مذاکره و انعقاد .

_ تنظیم و تهیه انواع مکاتبه های قراردادهای پیمان کاری متناسب با مقررات و قوانین .

_ ارسال و تنظیم اظهار نامه رسمی برای پرداخت دیون و ایفای تعهدات .

_ تنظیم و تهیه سند های تعهد آور مانند ترکه نامه ،  تقسیم نامه و وصیت نامه .

_ تهیه انواع قراردادهای بین المللی و داخلی .

_ انجام تمامی امور مطالعاتی و امور پژوهشی حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی .

_ مشاوره کیفری ، مشاوره خانواده و انواع مشاوره های دیگر .

مشاور حقوقی کیست :

به فردی که به واسطه دانشی که نسبت به قوانین و مسائل حقوقی دارد ، می‌تواند به افراد و شرکت ها و سازمان ها در زمینه های حقوقی مشاوره دهد ،  مشاوره حقوقی گفته می شود .

وظایف مشاوره حقوقی

_ ارائه راهنمایی های حقوقی و مشاوره های حقوقی از وظایف اصلی مشاور حقوقی می باشد .

_ مشاور حقوقی میتواند در زمینه امور اداری ، امور کاری ، امور مرتبط با تجارت ، امور مرتبط با مهاجرت و امور بین ‌المللی به افراد و سازمان ها کمک کند .

_ مشاور حقوقی میتواند در امور حقوقی مرتبط با روابط خصوصی و امور کیفری به افراد مشاوره دهد .

image
JM
نویسنده این مطلب

مهدی حنیور

ارسال دیدگاه

کاربر عزیز برای ارسال دیدگاه ابتدا باید عضو یا وارد شوید

عضویت / ورود
 
دیدگاه ها
این مطلب نظری ندارد